• DROMY SYROP Z KURKUMY 1000 ml

EKSTRAKT Z KURKUMY + BIO PIPERYNA ---> SKUTECZNOŚĆ W CHOROBACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH

119.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty - Jelenia Góra 0
Paczkomaty InPost 9.9
Przesyłka kurierska 9.9
Przesyłka kurierska za pobraniem 20
Zostaw telefon

 

SMACZNY SYROP DLA KONI - SKUTECZNY PRZY SCHORZENIACH UKŁADU POKARMOWEGO ORAZ ODDECHOWEGO

 

Syrop z kurkumy z zawartością wyciągu z rośliny Curcuma longa L. oraz ekstraktu bio piperyny – z pieprzu czarnego i cynamonu cejlońskiego.

Kurkuma jest zatwierdzonym suplementem diety o udowodnionym działaniu terapeutycznym, w leczeniu wspomagającym chorób o ostrym i przewlekłym przebiegu. Zaobserwowano znaczącą poprawę przy profilaktycznym podawaniu przy problemach dróg oddechowych, z wątrobą, trzustką, jelitami i żołądkiem.

Kurkuminoidy są silnymi antyoksydantami. Należą do polifenoli - substancji o działaniu przeciwzapalnym, bioflawonoidów, flawanów i flawanoli o silnym działaniu antyoksydacyjnymKurkumina zwiększa biodostępność witaminy E oraz zwiększa stężenie α-tokoferolu w tkance płucnej, gdzie wiąże się on z albuminą wiązaniami hydrofobowymi, dzięki czemumoże być transportowany do odpowiednich komórek docelowych, w których wywołuje efekty terapeutyczne.

Badanie in vitro przeciwko atakom Helicobacter pylori znacznie zmniejszyło ich stężenie, w efekcie czego doszło do zahamowaniainfekcji i zmniejszenia zapalenia komórek błony śluzowej.

Piperyna to standaryzowany wyciąg z owoców Piper nigrum, który jest niezbędny do całkowitej resorpcji kurkuminoidów. Bierze udział w stymulacji receptorów histaminowych obecnych w żołądku, wspomaga produkcję soków żołądkowych i metabolizm. Zwiększa przyswajalność selenu, witamin B i C, kurkuminy, koenzymu Q10, beta-karotenu i pozostałychskładnikówodżywczych.

Połączenie kurkuminoidów i piperyny działa synergicznie, po spożyciu zwiększa się dostępność i wchłanianie kurkuminoidów.

Cynamon cejloński - Cinnamomum zeylanicum z zawartością olejku eterycznego, wspomaga trawienie. Olejki eteryczne i inne zawarte w nim substancje, działają rozkurczająco, redukują wzdęcia i wspomagają apetyt. Znacząco wspomaga metabolizm całego organizmu.

 

Zastosowanie:

w celu poprawy mechanizmów obronnych organizmu,

- dla wzmocnienia odporności,

- przy występowaniu alergii pokarmowych,

- przy występowaniu biegunek,

- po antybiotykoterapii,

- przy problemach z przyswajaniem pożywienia,

- w stanach po przebytej kolce,

- w ramach dietoterapii,

- po przebytych operacjach 

 

Zalecane dawkowanie dla konia o masie 550 - 600 kg

prewencyjnie: 30 ml dziennie 

przy występowaniu problemów: 50 ml dziennie

Podawać maksymalnie przez okres 2 miesięcy.

Nie stosować u klaczy w okresie ciąży i laktacji!

 

Preparat uzupełniający dla koni - skład:

syrop glukozowo- fruktozowy, standaryzowany ekstrakt z Curcuma longa L. zawierający 97% kurkuminoidów o równowartości 1000 g mielonego kłącza Curcuma longa L., ekstrakt z Piper nigrum standaryzowany piperyną zawierający 95% piperyny, cynamon cejloński - Cinnamomum zeylanicum

 

Opakowanie: 1000 ml


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.